logo

O Příze Linja

Naše firma působí na českém trhu od roku 2008. Rozhodli jsme se v prodeji přízí zaměřit naši nabídku na kvalitní materiály střední a vyšší třídy. V naší nabídce tak najdete ty nejlepší značky, které současný evropský trh nabízí. Nabídku doplňujeme také o zajímavé materiály vyrávěné mimo Evropu.

Náš sortiment sestavujeme tak, aby se vzájemně doplňoval. Najdete v něm jak základní řady materiálů, tak i velmi atraktivní příze, jaké vyrábí například japonská firmy Noro nebo anglická Louisa Harding. 

Náš e-shop je určen nejen pro jednotlivé zákazníky, ale také u nás mají možnost nakupovat majitelé obchodů. Chceme, aby se námi nabízený sortiment dostal také k nim a zákazník měl tak možnost širšího výběru i přímo v galanteriích.

V roce 2019 se naše nabídka rozrostla i o nový artikl a to látky. Vybíráme pro vás zajímavé a atraktivní materiály a originální vzory.

 

V sortimentu přízíi tvoří základ naší nabídky sortiment švýcarského výrobce Lang yarns, německé značky Lana Grossaa a španělské Katii. U všech těchto dodavatelů jsme vytvořili   nabídkovou řadu, přizpůsobenou požadavkům českých zákaznic. 

 

Snažíme se sledovat módní trendy a tak průběžně, během každé sezóny, naši nabídku doplňujeme dalším sortimentem. Najdete tak u nás značky jako  Noro, Louisa Harding,BC Garn, Schoppel Wolle nebo zajímavě ručně barvené materiály Araucania.....

 

Součástí doplňkového sortimentu jsou také velmi populární jehlice firmy Knit Pro a to včetně šroubovacích - vyměnitelných, které jsou úžasné možností kombinování a variabilností. Nově také jehlice firmy Lana Grossa, vyráběné pro tuto značku firmou Knit Pro, jedná se tedy o plně kompatibilní výrobky. Nabízíme také část sortimentu Addi.

 

Vzhledem k tomu, že chceme zákazníkům nabízet co nejširší kolekce materiálů včetně  výběru barev, nechceme se omezovat pouze na nabídku skladem, určitou selekci barev a materiálů, nabízíme i možnost dodání zboží na objednávku. Dodání takových položek je možné s delším časovým intervalem. Zákazníky po každé objednávce proto informujeme mailem o  termínu dodání zboží. Bližší informace o dodacích termínech najdete v části "Obchodní podmínky".

Možnosti skladu v ČR jsou do určité míry limitované. Skladové zásoby doplňujeme jednou za 2-3 týdny, snažíme se v tomto ohledu o pružnost dodávek, ale v některých případech jsme závislí  na aktuálním stavu skladu výrobce. Materiály a barvy o které je velký zájem mohou být v sezóně vyprodané a jejich dodání z výroby je předem termínově stanoveno výrobcem.

 

Jana Linerová - LINJA

březen 2019