NOVÝ DODAVATEL již v pátek !!!

22.09.2022

Nově jsme se rozhodli navázat spolupráci s čistě německou, rodinnou značkou "Atelier Zitron".

Proč?.... a v čem spočívá výjimečnost této značky?

Stále se snažíme hledat něco nového, zajímavého, kvalitního a tak trochu pro český trh neokoukaného.

Současné trendy se čím dál více přiklání k přírodním materiálům a  všechny tyto podmínky splňuje právě výše zmiňovaná značka. Již dlouhá léta tuto značku sleduji a mám s ní i osobní a velmi pozitivní pletařské zkušenosti.

Jedná se o firmu, která není klasických velkovýrobcem. Své kolekce nedoplňuje každoročně o spoustu novinek, ale drží se tradičních a vyzkoušených materiálů, které doplňuje o nové barvy a občas také nějakou zajímavou novinku.

Výroba, včetně celého procesu barvení, probíhá výhradně v Německu, všechny jejich příze mají Öko-Tex Standard 100 a jsou vhodné i pro děti. Ve složení jejich přízí nenajdete polyamid nebo polyakryl, s výjimkou ponožkových přízí, kde je důležitý pro zpevnění vlákna. Firma nakupuje ty nejkvalitnější suroviny. Jejich bavlna pochází z bio produkce, alpaka z vysokohorských oblastí v Bolívii,yak z Mongolska, merino vlna z amerického kontinetu. Zpracovávají pouze merina s dlouhými vlákny a jemností 19-19,5 mikronu, která jsou mimořádně měkká. Třešničkou na dortu jejich nabídky je tzv. tasmánské merino, světově nejkvalitnější, pocházející přímo z Tasmánských ostrovů.

Věříme, že vás naše nová nabídka zaujme a necháte se hýčkat krásnou kvalitou této značky :-).

 

Pro začátek jsme do nabídky vybrali 4 příze a to luxusní tasmánské merino s efektem tweedu Tasmanian Tweed.

Krásnou směs jemné vlny a "čínské kopřivy" ramie InEinklang, přízi Patina vyráběnou starou tradiční technologií. Poslední novinkou jsou dvě krásné, vánoční ponožkové příze, které najdete v kolekci přízí ponožkových.

Vzhledem k velkému zájmu o vánoční ponožkové příze Atelieru Zitron, budeme zboží doobjednávat. Obě příze jsou momentálně vyprodané.

Předběžný dodací termín zboží je první říjnový týden.

 

LINJA